İşyeri Taşımacılığı

Resmi İşyeri Taşımacılığı - 444 8 108

Resmi İşyeri Taşımacılığı – 444 8 108

Zorlu Nakliyat kurumsal firması olarak İş yeri Taşımacılığı alanında çalışmaktayız .Uzun yıllardan beri sağlam duruş, güven ve kaliteden ödün vermeden İş yeri Taşımacılığı hizmetini sürdürmekteyiz. Yılların deneyimi, Kurumsal kimliğimiz, Edindiğimiz sorumluluk ve üstlendiğimiz vizyon gereği aldığımız nakliyat eşyalarını sahiplerine teslim edinceye kadar eşyalar bizimdir ve her türlü güvencemiz, garantimiz altındadır.

İşyeri Taşımacılığı çalışma alanı ikiye ayrılır.

Özel İş yeri Taşımacılığı

Özel iş yeri taşımacılığı özel sektörde yer alan esnaf, ofis, büro, Firma, Şirket, Holding, Fabrika gibi daha bir çok özel sektöre hitap eden alanı kapsayan taşımacılık alanıdır.

Bürodan büroya, iş yerinden iş yerine taşımacılık hizmetimizi İstanbul’da  ilçeleri başta olmak üzere diğer tüm semtlerde de sürdürmekteyiz.  çalışma alanında İstanbul geneli tüm semtler başta olmak üzere Tüm Türkiye geneli çalışmaktayız.

Resmi İş yeri taşımacılığı başta kamu kurumları kapsayan Devlet kurumlarıdır. Bunun yanında yarı resmi devlet destekli özel teşebbüsler de mevcuttur. Kamu yararına çalışan dernek, sendika ve vakıf gibi kurumsal kimliğe sahip kurumlar yapıların taşımacılık iş ve işlemleri de

İş yeri Taşımacılığı kategorisinde değerlendirilebilir.

hizmetimizi İstanbul’da  ilçeleri başta olmak üzere diğer tüm semtlerde de sürdürmekteyiz.  İstanbul geneli tüm semtler başta olmak üzere Tüm Türkiye geneli İş yeri Taşımacılığı hizmetimiz devam etmektedir.

Taşıma İşlemini gerçekleştirmeden önce gerekli görüşmeler yapılar, karşılıklı istek ve öneriler doğrultusunda bir plan çıkarılır ve uygulanır. İş Yeri Taşımacılığı çalışmasında gerekli tüm önlem ve taahhütler yazılı sözleşmeye dökülür. Sigortalı Nakliyat ve Taşımacılık hizmeti doğrultusunda çalışmalar yapılır ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılır.

Sizler de Zorlu Nakliyat güvencesinde Taşınmak isterseniz arayın görüşelim.

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU