Parça Eşya Taşıma - 444 8 108

Parça Eşya Taşıma – 444 8 108

Parça Eşya Taşıma hizmetinde az eşyalarınızın belirlediğiniz adreslere uygun nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir.

Şehirler arası ve şehir içi parça eşya taşıma Bu hizmette araç boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir.

Bu nedenle eşyalarınızı taşıma büyük hacimli nakliye araçlarıyla değil küçük araçlarla  daha uygun araç seçilmektedir.

Hizmetinde evden eve nakliye hizmetindeki gibi eşyaların toplanması,

Sökülecek mobilyaların demonte ve monte hizmeti yapılması ve beyaz eşyaların yeni yerlerinde tesisatları hazır ise kurulumları yapılmaktadır.

Zorlu Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası olarak parça taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

A’dan Z’ye parça eşya taşıtmak isteyen müşterilerimize ekspertiz hizmeti yapmadan fiyat belirtebiliriz

Resimleri Whatsapp üzerinde bize iletebilirler

Fiyatları Hesaplama

Evden eve nakliyat fiyatları Sadece iki ev arasındaki mesafeyi esas alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak yararlı ancak oldukça yetersizdir. Diğer bir ifade ile bu yolla hesaplama yapmak yeteri kadar bilgilendirici değildir.

Zorlu Nakliyat ekibi hem şehirler arası nakliye  nakliyat fiyatları ile ilgili fikir verebilen daha gelişmiş bir fiyat hesaplama aracı geliştirdi. eşya durumuna  fiyat hesaplama aracı bir nakliyatçının fiyat vermek için kullandığı yakıt, işçilik, malzeme, kat yüksekliği, asansör kullanımı vb. değişkenlerin neredeyse tamamını dikkate aldığı için gerçeğe daha yakın hesaplama yapabilmektedir. Yine de burada dikkate alınmayan değişkenler (yaya yürüme mesafesi gibi) sebebiyle bir

Fiyata Çift ya da Tek Yönlü Maliyet Ekleme

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlaması yapılırken kamyonun gidişte dolu dönüşte boş olacağı varsayılarak dönüş maliyeti de fiyata dâhil edilmektedir.  iş modelinin gereği olarak her gidişi kesinlikle bir dönüş ile eşleştirerek, kamyonların boş dönüş yapmasını en aza indirmeyi hedeflemektedir.  bu yaklaşımı şehirler arası  ve parça eşya taşıma da çeyiz eşya taşıma işlerde fiyatların çok daha makul seviyelere inmesine imkân tanımaktadır. Fiyat hesaplama aracımız gidiş – dönüş dolu olması halinde oluşacak fiyatı da hesaplayarak evini taşıyacak tüketiciyi bu fiyat bakımından  seçenekten haberdar etmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

İller arası mesafeler maliyet hesaplamasında ciddi anlamda hata yapmamıza neden olabilmektedir. Aynı ile başlı iki ilçe arasındaki mesafe 100-200 km kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla ilçeden ilçeye taşınma fiyatı hesaplamak çok daha gerçekçi sonuçlar vermektedir.

Şehirler arası taşınan insanların en fazla şikâyet ettiği durum taşıma sürecinde anlaştığı firmanın yerine taşımaya diğer bir firmanın hizmet gerçekleştirmesidir. İnsanların en fazla mağdur edildiği bu duruma yol açan etmenlerin ilki evini taşıyacak kişinin çok düşük fiyatlar istemesi gelmektedir. Bazı firmaların yetkilileri gelen müşterisini kaçırmamak adına istenilen nakliye fiyatını kabul eder, anlaşma sağladıktan sonra müşterisinin gitmek istediği yönde giden boş nakliye aracı arar, şayet bulursa bir miktar komisyon alarak işi devredip aradan çıkar.

Taşınacak nihai tüketici taşıma günü kapısında daha önce hiç konuşmadığı ve taşınmanın bütün ayrıntılarını bilmeyen bir nakliye firması ile karşı kalabilmektedir. Artık yapılacak iki şey vardır ya kadere razı olup gelen firma ile taşınacak yâda taşınmayı erteleyecektir. Kapıya gelen firmayı gönderebilmek de ayrı bir yetenek ister. Size ucuz fiyat veren firmanın gideceğiniz yönde bir araç bulmama olasılıki de hayli yüksektir. Bu durumda aracım bozuldu, yarın geliyorum gibi bahanelerle sizi birkaç gün bekletilir ya da taşımadan vazgeçtiğini size bildirir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için herhangi firma olsun yeter ki ucuz olsun mantığından uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Nakliyat firması nasılsa boş dönecek diye ondan imkânsız fiyatlarla taşıma yapması beklenmemelidir. Çok ucuz fiyatlarla hizmet talep etmek kaliteden taviz vermek demektir. Unutmamak gerekir ki Türkiye mazot ve benzinin en pahalı olduğu ülkelerin başında gelmektedir. Evden eve nakliyat firmaları bütün eşyalarınızın sorumluluğunu yüklenmektedirler. Elbette bunun bir parasal karşılığı olacaktır.

Bu nedenle biz nakliyat fiyatlarını hesaplarken bütün bu olasılıklari göz önüne alarak firmanın dönüş maliyetlerini içine alan bir fiyat hesapladık. Bu sayfada hesapladığınız Max. Nakliye Fiyatı ile kaliteli bir hizmet alabileceğinizi düşünüyoruz. Şehirler arası nakliyat dönüş dolu olması kaydıyla Mini. Nakliye Fiyatı’nı (+-10%) ile taşınmak da mümkün olabilir. Bu fiyatın çok altına yapılan taşımalardan memnuniyet oranının düşmesi kuvvetle muhtemeldir.

Bir diğer ihtimal ta sizin firmaya iletmediğiniz her eşya ayrıntı için sizden ekstra ücret istenecek nitekim maliyetler yükselecek ve firmanın istediği seviyeye çıkacaktır. Ancak bu taşınma size gerilim ve sinir olarak yansıyacaktır. nakliyat istatistikleri tutmaktadır. Bu istatistiklerden elde ettiğimiz veriler ışığında nakliyatta yaşanan sorunları bizzat bu süreci yaşayan insanların deneyiminden transfer etmektadır. müşterilerinin bu sorunları yaşamamaları için bütün taşınma sürecini dikkatle takip edebilmekte ve müşterilerini bu durumlara karşı uyarmakta ve güvenliğini sağlamaktadır.

Kendini daha fazla bir Pazar yeri olarak tanımlamaktadır. Ancak nakliyat platformu olarak bilinmekteyiz. Ayrıca biz diğer nakliyat platformlarından farklı olduğumuzu düşünüyor ve bu doğrultuda sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Örneğin hem müşterileri hem de nakliyat firmaları için özel mobil uygulama geliştiren tek platformuz. Ayrıca nakliyat ihalelerine en hızlı ve en fazla teklif gelen nakliyat zorlu nakliyat.

Diğer önemli farklılığımız sahip olduğumuz müşteri temsilcileri ile müşterimiz bir teklifi onayladığı zaman taşınma süreci bitene kadar destek vermeye devam ediyor olmamızdır. Bu özellik bakımından Türkiye’deki tek nakliyat platformu olduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü hizmet alan müşterilerimiz böyle söylüyor. İşte size birkaç örnek:

Güvenimi boşa çıkarmadılar. Taşınma prosedürlerinizde siteyi gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz mümkün.

Firma olarak ciddiyetiniz ve sorumluluk anlayışınız oldukça hoş. Başarılı bir uygulama
Evden Eve Taşımacılık Fiyatları ve Parça Eşya Taşıma Fiyatları
ana sayfasında da bir nakliyat fiyatı hesaplama aracımız bulunmakta bu araç ile dilerseniz evden eve nakliyat dilerseniz de birkaç parça eşyanın nakliyat fiyatını hesaplayabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat ya da Ankara evden eve nakliyat fiyatları bir nebze farklı olsada her iki fiyat hesaplama aracı da farklı fiyatlar yalnız birbirine yakın fiyatlar sunmaktadır. Bu fiyatlar +- 10% ya da bazı kentler için (örnek İzmir evden eve nakliyat) +-20% ilaveler ile taşınacağınız fiyatları bulabilirsiniz.

En en uyguni Fiyat Teklifi Al formunu doldurup nakliyat firmalarının verdikleri gerçek fiyatları müşteri yorumları ile birlikte incelemek. Hemen para ödemeden teklif almaya başlayın.

Asansörlü nakliyat genelde dört ve üstü katlara yapılan taşımalarda tercih edilir. Çünkü daha yüksek katlara taşımayı yapmak için veya fazla işçi çalışacak yada modüler nakliyat asansörü kullanarak taşımayı yapacaksınız.

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterebiliyor. Bu hizmetin henüz olmadığı kentlerimiz de var. Ancak asansörlü nakliyat en çok Adana, Mersin ve İzmir’de kullanılıyor. Bu kentlerde asansör kiralama hizmetini makul fiyatlara alabilirsiniz. Ancak İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti konusu ile ilgili diğer çoğu kentimize göre geride kalmış durumda hem kentde oldukça az modüler asansör var hemde fiyatlar gerçekten yüksek.

Asansörlü nakliyat hizmeti tercihinizi yapabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Avantajları
– Daha rahat bir taşınma tecrübesi sunar.
– Çalışan işçiler daha az yorulduğu için daha aktif çalışırlar.
– Eşyalarınız merdivenden taşınmaya göre daha az yıpranmış olur.
– Taşınmanız daha hızlıca sonuçlanmış olur.
– Komşularınızı ve çevrenizi daha az rahatsız etmiş olursunuz.
– Merdiven boşluklarının taşınma sürecinde zarar görmesi gibi bir endişeniz olmaz.
– Bina yönetimi ile daha az problem yaşayarak taşınmayı bitirirsiniz.
Bulunduğunuz eve asansör kurulabiliyor mu bunu öğrenmenin en iyi yolu evinizin ve sokağınızın görsellerini çekip nakliyat firması ile paylaşmak.

Nakliyat firmanızın yetkilisi ile istişare sonucu bu hizmeti alıp almayacağınıza karar vermenizi istiyoruz. Evinizin önüne kadar asansörlü taşıma aracı gelip kurulumun olamayacağı öğrenilirse aracın evinize kadar gelmesi ve gitmesi masraflarını siz ödeyebilirsiniz. Bilginiz olsun…

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU