Zorlu Nakliyat Eşya Depolama

Zorlu Nakliyat Eşya Depolama

 

Depolama işlemi eşyalarınızı, mobilyalarınızı belirli bir süre aralığında depolamaktır. Fakat uygun alana sahip olmadığınız zaman Zorlu Depolama sizlere yardımcı oluyor. Eşya depolama işlemlerinizde sizlere güvenli bir depolama alanı sunarak dilediğiniz tarihe kadar eşyalarınızı depolarımızda tutuyoruz. Depolarımızda eşyalarınızı sizlere ait olan bölümlerde güvenle depoluyoruz.

Eşya depolama çalışma alanımız depolarımız, kamera sistemlerine, havalandırmaya ve aydınlatmaya sahip konforlu alanlardır.Depolarımızda eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Depolarımızda eşyalarınızın boyutlarına uygun olarak sizlere özel bir yer ayrılır.

Bu alanda eşyalarınız, mobilyalarınız paketlenip kolilere yerleştirilerek sizlere ait bölüme yerleştiriliyor. Depolarımızda kamera sistemleri mevcuttur ve bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde sizin kontrolünüzdedir. Depolarımızda eşyalarınızın depolanmasını istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir. Eşyalarınızı depolarımızda depolamak için sizlere bir ekspertiz personeli yolluyoruz. Ekspertiz personelimiz eşyalarınızı inceliyor ve sizlere özel bir depolama planı sunuyor.

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU