Paketleme Hizmeti

Paketleme Hizmeti

Nakliye de en titiz hususlarından birisi paketlemedir.
Paketlemede kullanılacak malzeme ve eşyanın cinsine göre paketlenmesi hasarsız taşımanın ilk kuralıdır. Nakliyat olarak büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktayız. Hiçbir biçimde battaniye ile paketleme prosedürü uygulanmamaktadır.

Taşıma esnasında birçok paketleme, nakliye, eşyaların eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların yeniden monte edilmeleri özenli bir şekilde yapılmaktadır.
Vazo porselen tabak v.b. eşyalar ilk önce beyaz kağıda sarılır.

Daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Balonlu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Evinizde temizliğe en fazla önem verdiğiniz yatak, baza ve aynısı kirlenme riski oluşabilecek eşyalarınız ilk olarak streç film ile sarılır daha sonra yine kullanmış olduğumuz ve oldukça temiz olan baloncuklu naylonlarla paketlenir.
Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılmaktadır.

Taşımacılık olarak siz  müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek maksimum özen ve minimum Hata ile taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

En ufak detaylarına kadar en kusursuz tarzda bilinçli, dikkatli, kaliteli bir biçimde günün şartlarına makul olarak nakliye işleriniz gerçekleştirilir. Biz sizin için gerekli olan her şeyi biliyor, yapılması gereken her şeyi uzun yıllardan beri en eksikliksuz biçimde yapıyoruz. Sizlere ise yalnızca

Zorlu Nakliyat ile taşınmanın vermiş olduğu basitlik, rahat ve huzurlu eşya taşıma hizmetleri

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU