İstanbul Nakliyat Firmalarında Fiyat Farklılığının Nedeni ?

Evden Eve Taşımacılık İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler
12 Nisan 2019

İstanbul nakliyat firmaları içerisinde her firmanın fiyatı farklı olabilir. İstanbul nakliyat firmalarına kimi firmalar sigortalı işçi çalıştırır,kimi firmalar ise günlük işçi çalıştırır. Sigortalı işçi çalıştıran firmaların maliyeti daha çokdır. İkinci maliyet farkı ise evden eve nakliyat için kullanılan malzemelerdir. Kimi İstanbul nakliyat firmaları kullanılmamış sıfır malzeme kullanır,kimileri ise günlük kullandıkları malzemeleri sürekli kullanırlar. Sıfır malzeme kullanan firmaların maliyeti daha yüksektir. Evden eve nakliyat yapmak için kullanılan kamyon ve kamyonetlerin yakıtları her iki firma için aynı olmasından yakıtta bir farklılık yoktur.

Öncelikle firmanın vergi kaydı olması gereklidir. Sabit telefon, K3 Belgesi, kamyonu ve personeli olması gereklidir.

İstanbul nakliyat sigortası
Sigorta eşyanın dşayetiyle orantılı olarak yaptırılır. Eşya dşayeti ne kadar ise o dşayet üzerinden teminat kapsamına alınır. Örnek 20000 TL’lik ev eşyasına 20000 TL’lik sigorta yaptırılır. Sigorta taşıma günü yaptırılır. Faks, e-posta ya da elden müşteriye teslim edilir.

Sigorta, firma tarafından müşteri bilgileri alınarak araç plakasına bağlı olarak trafikte oluşabilecek zararları kapsamak için yapılan prosedürdir. Bu prosedür ücreti firmaya aittir. Sigorta 2 çeşittir. Birincisi kaza durumunda devreye giren sigortadır. İkincisi ise eşyalara gelen hasarları ödemek için yapılan sigortadır. Genelde nakliyecilerin kullandığı 1. Sigortadaki, maliyet ve risk oranı oldukça azdır. 2. sigortada ise maliyet ve risk fazla olduğu için tercih edilmez. Daha ayrıntılı bilgi sigorta şirketlerinden alınabilir.

İstanbul asansörlü evden eve nakliyat
İstanbul asansörlü taşıma yüksek katlarda olacağı için zaman açısından önemli bir kazançtır. Normal taşıma yüksek katlarda daha zahmetlidir. Yapılan ambalaj her iki sistemde de aynıdır. Ücret bakımından asansörlü taşımacılık daha maliyetlidir.

Taşıma biçimi 2 türlüdür. Birincisi klasik taşıma dediğimiz, firma personeli tarafından yapılan normal taşımadır. İkincisi ise dışarıdan balkon ya da büyük oda camlarına kurulan asansörlü taşıma prosedürüdir.

İstanbul nakliyat fiyatları
Eşya belirlenmesine gelen uzman personel, taşıma şartlarına göre fiyat belirler. Bu fiyat taşıma katları, eşyanın toplu olup olmadığı, evler arası km uzaklığı,vb .. Maddelere göre değişir.

İstanbul evden eve taşıma hizmetinde en önemli neden, ambalaj prosedürüdir. Ambalaj prosedürü, kamyon içinde bulunan ambalaj malzemeleri ile yapılır. Bu malzemeler eşyaya gelebilecek zararlara karşı alınan bir tedbirdir. Araçta bulunması gereken malzemeler, başta havalı (patpat) naylon, battaniye, tek kullanımlık naylon, ip, ambalaj kağıdı, bant, koli ve takım çantası olması gereklidir.

İstanbul da nakliyat firmalarına ulaşmak için en fazla arama yapılan kelimeler :

İstanbul asansör kiralama, İstanbul asansörlü nakliyat, İstanbul eşya depolama, İstanbul ev taşıma, İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat firmaları, İstanbul evden eve taşıma, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul kiralık asansör, İstanbul nakliyat, İstanbul nakliyat firmaları, İstanbul nakliyat firması, İstanbul nakliyat şirketleri, İstanbul nakliye, İstanbul nakliye şirketi, İstanbul nakliye şirketleri, İstanbul parça eşya taşıma, İstanbul  nakliyat, İstanbul taşımacılık, İstanbul taşımacılık firmalari

İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri
Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, eşya ve mallarınızı huzur ve mutluluk içinde taşımak için tüm imkânlarını hizmetinize sunmak için büyük bir çaba harcamaktadır. Güvenli ve Sigortalı bir biçimde Ev taşıma Hizmetleri, Eşya Depolama – Paketleme Hizmetleri, Nakliyat ,Taşımacılık ve bunların dışında asansörlü taşımacılık da firmamızda mevcuttur. Taşımacılık işlerinizde daha süratli karar verebilmeniz için şirketimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Çalışanlarımız size en iyi danışmanlığı ve hizmeti verecektir.

Eşyalarınızı geniş kapsamlı servis anlayışımızla yeni yerleşim yerinize en dikkatli, güvenilir ve basit biçimde ulaştırmayı garanti ediyoruz. Eşyalarınız evden eve, kentden kente uzman kadromuzla en temiz, en kaliteli malzemelerimizle, ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile 7 gün 24 saat sınırsız hizmet karşılığında profesyonelce taşınmaktadır. Hedefimiz müşterilerimizin isteklerini yerine getirmektir. Tek yapmanız gereken, bize yalnızca ve yalnızca taşınmak istediğinizi bildirmektir. Zamana makul olarak değerlı eşyalarınızın en uygun şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini uzmanlarımız eksizsizce ve sade anlatımla tarafınıza bildirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEKLİF FORMU