Taşınma Sigortası Örneği

Kamyon ya da tren gibi araçlarla taşınan mallar bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve klozlar uyarınca bir kaza ya da bir olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi durumunda Anadolu Sigorta tarafından teminat altına alınır.

Emtia nakliyat sigortasında, sigortalının kasti hareketlerinden meydana gelen zararlar, olağan akma, fire, aşınma veya yıpranmadan kaynaklanan hasarlar, malların kendi kusuru veya ambalaj yetersizliğinden kaynaklanan hasarlar karşılanmamaktadır.
Savaş, grev, kargaşalık ve halk hareketleri gibi rizikolar ayrıca sigorta edilebilmektedir. Emtia nakliyat sigortası sefer esası ile yapılmakta, sürekli sevkıyat yaptıran sigortalılar için nakliyat sigortalarında abonman poliçeleri yapılmakta ve her seferin bildirilmesi, geç bildirim, unutulma gibi olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır

Uluslararası ve Yurtiçi emtia nakliyatında nakliyat hasarları Nakliyat emtia poliçesi ile güvence altındadır.

Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımaları esnasında meydana gelebilecek ve Nakliyat Emtia Sigorta Poliçesi ile teminat altına alınan riskler:

  • Kazalar
  • Hırsızlık
  • Yükleme-boşaltma hasarları
  • Doğal afetler

Taşınma işlemlerinde müşterilerimizin bilgi almak istediği ve tereddüt ettiği noktalardan birisi de eşyaların taşınma esnasında zarar görmesidir.Biz eşyalarınıza taşınma esnasında gelebilecek zararları engelliyoruz.Eşyalarınızı özel ambalaj ve paketleme yapılır .

Fakat paketledikten sonra eşyalarınızı yine her ihtimale karşı sigortalatıyoruz. Eşyalarınızı sigortalandıktan sonra gelebilecek herhangi bir kırık, çizik veya kırılma karşısında sigorta tarafından zararları karşılanıyor.Eşyalarınızı sigortalanmış bir şekilde, paketleyerek yeni adreslerine ulaştırıyoruz ve ardından kurulumlarını gerçekleştirerek sizlere hasarsız bir şekilde teslim ediyor.

Sektörde sigortalı taşımacılık ile en kaliteli hizmet veren firmalar arasında bulunan firmamız Zorlu Nakliyat ile sizlere daima kusursuz bir hizmet verebilmek için varlığımı sürdürüyoruz.Eşyalarınızı sigortalayarak ulaşması gereken adrese ulaştırıyor, kurulumlarını gerçekleştirerek sizlere teslim ediyoruz.Sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU