Taşıma Şirketi Tavsiye

Zorlu Evden Eve Nakliyat

Zorlu Evden Eve Nakliyat

Taşıma Şirketi Tavsiye Nakliye Fiyatları Evden Eve Sektöründe Araştırma Yaparken Ev Sahiplerinin Dikkate Alması Gereken Hususlar içinde en önemli faktör nakliye ücreti olmamalıdır.

Bunun en önemli nedeni ucuz taşıyayım derken nakliye esnasında çok büyük problemler yaşayabilir maddi zarara uğrayabilirsiniz. Buda sizi gerilimli yorucu ve üzücü nakliye süreci geçirmenize neden olabilir. Bunları yaşamamak için nakliye şirketleri araştırırken çok dikkatli ve seçici olmanız gerekir.

Nakliye fiyatları sizin kuşkusuz önemli; bunu kaliteli profesyonel ve güvenilir firma ve şirketler arasında rekabet oluşturun. Korsan firma ve şahıslardan almış olduğunuz fiyat yada ücretler sizlere yarar yada kazanç değil maddi zarar ya da problem olarak geri dönüş olacaktır.

Zorlu Nakliyat olup Türkiye’nin her noktasına nakliye hizmetini birlikte çalıştığımız şirketler ile beraber eksiksız bir biçimde yerine getirmekteyiz.

Bizler sizlere kaliteli ve sigortalı ev nakliyesini İdeal fiyata verdiğimizi garanti ediyoruz; Personellerimiz gündelik değil kadrolu ve sigortalı çalışanımız oldukların dan yükleme ve boşaltma yerlerinde aynı kişiler bulunmaktadır. Hem kent içi olsun hemde kentler arasın ev taşımalarında araç içindeki bütün personelimiz eğitimli kendi işinde uzman ekiplerdir.

sektöründe bir çok firma bulunmaktadır.

Özellikle de İstanbul’da her önüne gelen nakliyat ve taşımacılık sektörüne girmektedir.

Alanında yetkin, uzunca yıllar deneyimi bulunan

Zorlu Nakliyat firmamız bu basit firmalar arasından kolayca fark edilebilir

Kurumsal bir kimliğe sahiptir.

Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilen firmamız, K 1 ve K 3 yetki belgelerine sahiptir.

Evden Eve Taşımacılık Aşamaları

Evinizi taşımadan önce Zorlu Nakliyat firmamıza danışıp, teklif almanızda yarar var.

Zorlu Nakliyat Sigortalı taşıma şirketi olarak en çok tavsiye  hizmeti vermektedir.

Evinizi taşımadan önce size göndereceğimiz Ücretsiz Ekspertiz arkadaşımız Ev eşyalarınızın hacmini belirler.

Bu doğrultuda Nakliyat aracı belirlenir, ihtiyaç duyulması halinde Evden Eve Taşımacılık aracımızı da tahsis edebiliriz.

 

Eşyaların Paketlenmesi

Eşyalarınız dilerseniz bizim tarafımızdan dilerseniz de sizin tarafınızdan paketlenmiş olması gerekmektedir.

Eşyalarınızın paketlenmesini Evden Eve Taşımacılık ekibimize bırakır iseniz daha sağlıklı bir süreç olur.

Eşyalarınız çizilme, darbe alma ve kırılma gibi risklere karşın korunaklı ambalajlarla paketlenir, koruyucu tedbirler uygulanır.

 

Eşyaların Taşınması ve Nakledilmesi

Evden Eve Taşımacılık eşyaları dilediğiniz şekilde ve önceden belirlediğiniz güzergahta taşınır. Taşınacak yer yüksek yapı ve katlarda ise eğer Asansörlü

Evden Eve Taşımacılık aracımızla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Eşyaların Yerleştirilmesi

Nakliyat aşaması bittikten sonra Evden Eve Taşımacılık eşyalarını evinizin dilediğiniz odası veya bölümüne yerleştiriyoruz.

 

Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat sürecinin bitirilmesi

Zorlu Nakliyat ekibimizce yapılan işlemler sonucu tüm aşamalar sıkıntısız bir şekilde yapılmıştır. Eşyalar kontrol edilir her hangi bir zayiat, kırılma ve zarar görme söz konusu ise eğer Nakliyat sigortalı kapsamında tüm zararlarınız karşılanır. Zorlu Nakliyat güvencesi ve farkıyla tüm eşyalarınız tarafımızca garanti altındadır.

Mutlu ve Sürekli müşterilerimiz arasında siz değerli müşterilerimizi de görmekten mutluluk duyarız.

Hangi nakliyat işi olursa olsun taşınacak olan eşya ya da daha farklı birçok şey için en önemli şey şüphesiz kalitedir. Yani tüm nakliyatın kusursuz bir şekilde istenilen adrese ulaşmasıdır. Bunun için de tek yapılması gereken  taşımacılığı ile akla gelebilecek her türlü taşıma işini son derece kaliteli bir şeklide bitirmektedir. Önceliğini her zaman ilk olarak müşteri memnuniyetine veren bu son derece kaliteli ve büyük nakliyat firması ile ister şehir içi isterse de şehirler arası evden eve nakliyat  her türlü taşımacılık büyük bir titizlik içinde yapılmaktadır.

Büyük Bir Firma

Bununla birlikte üstelik diğer birçok farklı firmaya göre bu kaliteli taşımacılık içinde en uygun fiyatlar delilinden nakliyat yapılmaktadır. Bunun için de tek yapılması gereken bu profesyonel nakliyat firması ile iletişime geçmektir. Alanında uzman kadrosu ile yıllar içinde büyük bir tecrübe kazanmış olan bu büyük nakliyat firmanı çalıştığı her müşterisinden son derece güzel geri dönüşler almaktadır.

Kaliteli Araçlar

Yine firma içindeki kaliteli araçlar olan büyük ve küçük kamyonlardan oluşmuş filosu ile istenilen her adrese uzman kadrosu eşliğinde gidilir ve nakliyat aynı şekilde son bulur. Bunun yanında bir de  ister şehir içi isterse de şehirler atası yaptığı sigorta ile tüm eşyaları büyük bir garanti altına alarak müşterisinin eşyalarını rahat bir şeklide yeni adresine gelmesini beklemesine yardımcı olur

Bir hayli ileri düzeye gelmiş olan nakliyat ve taşımacılık sektöründe en iyi nakliye firmalarında Hizmet sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeye sizin desteğiyle devam etmektedir.

Bu rekabete Zorlu Evden Eve Nakliyat olarak en iyi hizmeti siz saygı değer müşterilerimize bundan sonra ki yıllarda da vermeye devam edeceğiz.

Taşımacılık ve hizmet sektöründeki çoğu karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük problemlerinden olan eşya hasarları zorlu nakliyat tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.

Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte ve de monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyi hizmeti sizin ayağına getirmektir.

İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. uzman kadro ile olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız.

Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler.

Biz de müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız.

Kaliteli ve etkin bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Ev Taşıma öncesi bütün eşyalarınız ambalajlanır ve sigortalanır. Kaliteli nakliye hizmeti almak için bizi aramanız yeterli. İstanbul nakliye firmaları arasında saygın bir konuma ulaşmış olan Zorlu Evden Eve Nakliyatı aramadan eşyalarınızı taşımayın. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz nakliye işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön sıralardadır.
Bizim için Nakliyat Hizmeti Yaparken;
– Siz değerli müşterilerimizin memnuniyet
– Tüm taşınacak eşyaların ambalajlanması
– Kaza sigortasının yapılması
– Eşyalarınıza sizin kadar değer vermek.

Yıllardır nakliye hizmeti veren firmamıza eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.
Deneyimli personelimiz ve son model

Evden eve nakliyat ya da taşımacılık emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur.
Zorlu Nakliyat; kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta ülkemizin lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Zorlu Evden Eve Nakliyat, bugün Türkiye’deki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir.

Kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan   kaliteye yoğunlaşan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Zorlu Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Zorlu Nakliye bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara makul gerçek çözümler sunmaktadır.

Belgesi olan k1 ve k3 belgelerine sahip olup; kent içi ve kentler arası taşımacılık yapmaktadır.

+ Evden Ev Nakliyat Konusunda uzman
+ Koşulsuz Müşteri memmuniyeti
+ Sigortalı Nakliye ve Taşımacılık
+ Ücretsiz Ekspertiz
+ Sabit Fiyat garantisi
+ 81 İle Nakliyat
+ Öz varlığı olan araç filosu ile hizmet
+ Asansörlü taşımacılık
+ Taşımacılık sertifika belgeleri
+ Özel Depolama alanları
+ Uzman Personel
+ Tüketici odaklı taşıma sözleşmesi

Misyon ve Vizyon

Dünya ve Türkiye standartlarına makul, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterileri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak.

Müşterilerimizin tüm hak ve hukuklarına saygı duymak , güvenliğini sağlamak ve kollamak.

Personellerimizin eğitimini iş bilgi ve becerilerini arttırarak yatırımları yapmak.

Araç Filosunu sürekli genişleterek, teknolojiyi yakından takip eden araç ve ekipmanları kullanmak.

Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşterileri memnuniyetini yükseltmek ve eniyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir biçimde üstlendiği görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirmek.

+ Depolama
+ Askılı Tekstil Taşımacılığı
+ Tekstil Taşımacılığı
+ Fuar Taşımacılığı
+ Fabrika Taşımacılığı
+ Ofis Taşımacılığı
+ Tesis Taşımacılığı
+ Ev Taşımacılığı
+ Banka ve Şirket Taşımacılığı
+ Şehirler arası Nakliyat

Ev taşımak artık bir dert değil. Ev taşımacılığında çağdaş ve kolay çözümlerle Türkiye’nin her tarafına evinizi gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz nakliyat sektörünün lider kuruluşu Zorlu Evden Eve Nakliyat profesyonel kadrosu ve 7/24 müşteri destek hizmeti ile sizlere kaliteli ve problemsiz hizmet sunar.

OFİS TAŞIMACILIĞI

Evden eve nakliyat işinde uzmanlaşan firmamız şirket ve ofis taşımacılığında da lider kuruluş vasfına sahiptir bu güne kadar birçok ofis büro ve kurum taşıyan zorlu taşıma  şirket taşımacılığında aldığı sağlam referanslarla kaliteli ve problemsiz hizmet anlayışını da desteklemiştir…

KURUMSAL NAKLİYAT
Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma prosedürleri gerçekleştirir…

DEPOLAMA

evden eve nakliyat, nakliyat hizmeti yanı sıra depolama hizmeti de vermektedir. Eşyalarınız depolamadan önce eksperlerimiz tarafından belirleme edilir ve sözleşme imzalandıktan sonra eşyalarınız

Zorlu Nakliyat’ın teminatı altına girmektedir, depolama ücreti aylık olarak alınmaktadır Eşyalarınızı ambalajlı olarak depolarımızda bekletildikten sonra istediğiniz tarihte yeniden sizlere teslim edilir…

TAŞIMA MALZEMELERİ

Evden eve nakliye prosedüründe en önemli kısım taşınma esnasında kullanılan malzemelerdir. Kullanılacak malzemeler vasıtası ile eşyanız taşınırken herhangi bir hasara uğramaz ve kirlenmez

Zorlu Evden Eve Nakliyat modern taşıma malzemeleri ile sizlere kalitesi profesyonel bir taşıma hizmeti vermektedir özel askılı dolaplarımızla elbiseleriniz ütüsü dahi kırışmadan yeni evinize taşınmaktadır Havalı naylonlar ve özel ambalaj paketleri ile birçok eşyanız ambalajlanır.

Zorlu Nakliyat ile geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 /24 saat Nakliye hizmet erişebilirsiniz

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU