Uzman ve Güler Yüzlü Personellerle Sizi Hayallerinize Taşıyoruz

Ev Taşımak Her İnsanın En Büyük Sorunlarındandır
Ev Taşımak Her İnsanın En Büyük Sorunlarındandır
4 Eylül 2018
Parça Eşya Taşıma Nakliye Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Nakliye Fiyatları
6 Ekim 2018
Uzman ve Güler Yüzlü Personel

Uzman ve Güler Yüzlü Personel

Şehirlerarası Nakliyat
hizmetiyle istanbul Anakara Antalya İzmir’den  hergün parça eşya taşıma Türkiye’nin her yerine; ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti dışında ofis, fabrika yükü, otel ve her çeşit yük nakliyesi yapan,

Zorlu evden eve taşımacılık firmasını tercih edin. Yüzyıllar boyu babadan çocuğa devreden tecrübe ile sizi problemsiz olarak yeni yerinize taşıyoruz.

Profesyonel Ekiplerle Şehirler Arası Yük Taşıma :

Taşıma işi ekip işidir. İyi bir ekip sizin eşyanızın problemsiz biçimde ikinci evinize taşınmasını sağlar.zorlu nakliyat ev taşıma işlerinizde daima size seçkin elemanlar yollar. Güvenilir, uzman ve güler yüzlü personellerle sizi hayallerinize taşıyoruz.

Bakımlı Araçlar İle Yolları Dar Ediyoruz

En önemli konulardan biri olan araçlar ise yeni ve bakımlı olması gereklidir. Sıcak havalarda ve zor kış şartlarında eşyalarınızın yollarda ziyan olmaması için taşıma yapılacak araç yeni ve bakımlı olarak size tahsis edilir.

Müşteri memnuniyeti açısından bakarsak, taşıma yapan kişi her zaman en iyi hizmeti almayı tercih eder. Bizde sizin arzularınize yanıt verebilmek için araçlarımızın iyi bir biçimde periyodik bakımlarını zamanında yapıyoruz.  nakliyat işleriniz için bizi arayınız.

En iyi Şekilde eşyanızın yeni yerinize gitmesi için seçeceğiniz firmada olacak özellikler şunlardır:

Yollara dayanıklı araçlar olmalı,
Şoför deneyimli ve yolu iyi bilmeli,
Gideceğiniz yerde firma ekibi ve ekipmanı hazır olmalı,
Kendi içeriğinde çalışan uzman personeller olması gereklidir,
Ulaştırma bakanlığına ait K3, K1 ve diğer belgeler eksik olması gereklidir,
Şoförde psikoyöntem ve araç kullanma belgesi olması gereklidir,
Araçlar kapalı kasa ve bakımları yapılmış olması gereklidir,
Firmanın vergi dairesi kayıtları olması gereklidir,
Ticaret odası ya da esnaf odası kayıtları tam olması gereklidir,
Güven vermeli,
Eski taşıdıkları ile iyi bir referans listesi olmalı,
En İyi Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti
kalitesinde ve fiyatlarında çığır açtı.  nakliyat fiyatları ile en kaliteli ev taşıma hizmetini sunar. Kurumsal yapıya sahip profesyonel ve güvenilir taşıma şirketidir. Bizimle her şey daha basit ve çabucak ilerler. 7/24 nettisiz olarak kentler arası ev taşıma işini geniş araç filomuzla sigortalı biçimde sunmaktayız. En geniş araç filosuna sahip firma olarak size farklı kasa boyutları ile hizmet veriyoruz.

Eşinizden ve dostunuz’dan çok kez duyarsınız, kötü firmayla taşındık ve eşyamız yarı yolda kaldı ya da problem taşındı. Sizde eşyanızın yarı yolda kalmasını istemiyorsanız, şehirarası evden eve nakliyat hizmeti alırken; yeni araçlara sahip, profesyonel kadrolarla hizmet sunan, 1. Sınıf taşıma şirketlerini tercih edin. Hepimiz bunu iyi biliyoruz ki birden fazla araç yollarda kalarak insanları mağdur etmektedir.

En iyi tercihi yaparak: sizlerde kentlerarası evden eve nakliyat konusu ile ilgili tanınan ve yüksek teknolojiye sahip firmalarla çalışın ve problemsiz biçimde ev eşyanızı taşıyın. Çözüm odaklı hizmet sunan , zorlu evden eve nakliyat ile sizlere her zaman en iyi hizmet verilir.

İnsanların en büyük sorunsı, nakliye sektöründe iş takibi olmamasından kaynaklanmaktadır. Sizde şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinizde sorun yaşamak istemiyorsanız, bizi arayınız. İşlerinizi en baştan en sona kadar uzman kadrolarla takip eden işinde uzman ekipler vardır. İzleme işi iş bitene kadar sürer ve arada oluşan bütün problemler anında çözülür.

Sigortalı Şehirlerarası Evden Eve Nakliye:
İzmir’de sigortalı şehirlerarası eşya taşıma hizmetiyle herkesın beğenisini kazanan, lider firmayız. İşine ciddiyetle yaklaşarak, en etkin işlerin ortaya çıkmasını sağlayan sağlam yönetici kadromuz var. Evinizdeki eşyanın alındığı gibi sağlam ve temiz biçimde yeni yerine teslim edilmesi sağlanır. Eşyanın taşınma esnasında başına gelebilecek birçok zararı firma tarafından karşılanır.

Kurumsal Şehirlerarası Taşıma Şirketleri
Artık araç var mı yok mu bunları dert etmeyin. Zorlu nakliyat, şehirlerarası nakliye işleriniz için sizlere 7/24 nettisiz biçimde araç temini yapar. Ev ya da ofis eşyam şehirler arası taşınacak ama, eşyamı taşıyacak daha iyi bir firma bulamadım diye üzülmeyin. Sizde nerede olursanız olun, nereye taşınırsanız taşının bizim açımızdan fark etmez. Her yere sizi aile sıcaklığı ile dolay

Kalitesinden ödün vermeden hizmet sunan; misyon sahibi, vizyonu geniş en iyi kentler arası taşıma şirketiyiz. Size eksikliksuz biçimde hizmet verebilmek için, en iyi malzemelerle hijyenik ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Personellerimiz kendi içimizde yetişen güvenilir ve uzman kişilerden oluşur.Taşıma asansör sistemlerimiz her kata çıkabilen, yüksek teknolojiye sahip kurmalı, hidrolik ve teleskopik asansörler seçeneklerinden oluşmaktadır.Bu sayede garantili, sigortalı ve güvenilir kentler arası evden eve eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

İstanbul dan bütün il ve ilçelere asansörlü kentler arası nakliye hizmetimiz vardır. Bizi arayarak, evinize bedava ekspertiz davet edebilirsiniz. Ekspertiz ile neler kazanırsınız hep beraber görelim:

Eşyanızın nasıl bir boyutta araçla gideceği belirlenir,
Sigorta bedeli hesaplanır,
Kullanılacak malzeme ayarlanır,
Ekip sayısı belirlenir,
Binaya kurulacak asansör sistemi ayarlanır,
Asansörlü Şehirler Arası Ev Taşıma :

Her kata makul asansörlü taşıma sistemleri ile eşyanız sağlıklı ve çiziksiz yeni yerine taşınır. Bu sayede daha az ekiple, kısa zamanda maliyeti düşük nakliye hizmeti alırsınız.

Sektörde birden fazla firma olduğu halde işini kaliteli biçimde yapan çok seyrek sayıda firma vardır. sizlere altın niteliğinde bazı tavsiyelerimiz olacaktır. Dalında uzman ve tanınan firmamız ile iş yapın ki, problemsiz şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti almanın tadını çıkartın. Mutlaka, güvenilir ve seçkin firmalarla taşıma yapın. Eşyanızın yarı yolda kalmaması için iyi bir nakliye firması seçin.

.

Şehirlerarası taşıma olarak ev, ofis, fabrika, banka, askılı tekstil ve parça eşya taşıma taşımak için, geniş araç filomuzdan size özel boyutta araç ile taşıma yapar. En başta ev eşyası olmak suretiyle bütün eşyalarınız sigortalı biçimde bir ilden diğer ile taşınır. Neden sizde ev eşyanızı güvenilir olan firmalar ile taşımıyorsunuz.

En iyi koşullarda taşıma yapmasını sağlayan uzman müşteri temsilcisi belirleme ediyoruz. Bu sayede işinizin her aşaması takip edilerek eşyanız kentler arası taşımalarda problemsiz biçimde ikinci adrese ulaşıyor. Şirketimiz sizlere, en iyi kentler arası taşıma hizmetini sunmaya devam ediyor. Biz size ve cebinize dost nakliye firmasıyız.

Zorlu Nakliyat firması olarak 1977 yılında kurulduk ve size en iyi hizmeti verene kadar hizmet sunduk. Gece ve gündüz demeden bu işe gönül verdik. Gücümüze güç katarak gün geçtikçe bir kademe daha yükseldik. İşimizin hakkını fazlasıyla verdik ve insanların bizimle öutlu bir biçimde ayrılmasını sağladık.

Şehirler arası asansörlü ev taşıma fiyatları düşük, evden eve nakliyat kalitesi yüksek profesyonel nakliye firması ile sizde problemsiz biçimde ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız, Atasun nakliyat firmasını hemen arayın.

Zorlu evden eve nakliyat firmasının ev taşıma hizmeti sunmuş olduğu iller aşağıda ayrıntılı olarak yazılmıştır. Sizde bulunduğunuz ilden diğer il ve ilçelere problemsiz taşıma için çağrı merkezimizi hemen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEKLİF FORMU