Şehirlerarası Nakliyat Nasıl Yapılır?
Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır ?
13 Şubat 2018
Sigortalı Nakliye Hizmeti
Eşyaları İçin Sigorta Yapmaktadır
2 Temmuz 2018
Ücretsiz Ekspertiz Neden Gerekli?

Ücretsiz Ekspertiz Neden Gerekli?

Ücretsiz Ekspertiz Neden Gerekli ?

İstanbul evden eve nakliyat prosedürünün problemsiz yapılabilmesi için bu prosedür kesinlikle yapılmalıdır.

Aksi halde taşıma günü anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Zira eşyanız size göre azdır ama nakliyat firması çok olarak değerlendirebilir.Sizden fiyat farkı talep edilebilir. Bu prosedür sırasında asansörün kurulacağı noktadan ihtiyaç duyulan malzemeye kadar her şeyı belirleme edilir

Örneğin asansör kurulacak balkon yada pencerelerde demir şebeke var ise bu taşınma gününden önce sökülmelidir. Eşyaların rahatça geçebilmesi için en geniş balkon kapısı yada pencere belirleme edilir. Zira eşyalar kapı yada pencerelerden geçemiyorsa asansör kurmanın hiçbir yararı olmayacaktır.

Kısacası taşınma günü zaman kaybı yaşanmaması için bu hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Bu hizmet için ekstra para ödemenize gerek yok. Yada ekspertiz sonrası bizimle çalışmak gibi bir zorunluluk da yok.

Bu hizmet vasıtası ile müşteri ve firma bir araya gelerek yüz yüze görüşür ve tanışmış olur. Firma taşınma günü ne ile karşı karşıya olacağını bilerek ona göre hazırlığını yapar.

Eşyaların Toplanması Ve Paketlenmesi
taşınma günü ekibimiz evinizde ilk önce toplama prosedürüne başlar. Küçük eşyalar,mutfak malzemeleri sandık yada fıçılara koyularak toplama prosedürü yapılır. İsteğe göre şahsi eşyalar içinde malzememiz bulunmaktadır.

Toplama prosedürü bizim fıçı dediğimiz plastik kutulara koyulur. Bardak,tabak kağıt sayesinde sarılarak  yerleştirme prosedürü yapılır. Daha sonra büyük eşyaların paketlenmesine geçilir.

Beyaz eşyalar,koltuklar,yataklar ve kaba eşyalar baloncuklu naylon ile muhafaza edilerek sarılır ve üzerlerine streç film kaplanır. Bu prosedürler tamamıyla uzman personeller tarafından yapılır. Eşyalarınız netlikle zarar görmez. Malzemeler devamlı kullanılan malzemelerdir. Ancak isteğe göre sıfır paketleme malzemeleri de kullanılır. Giysiler için askılı koli hizmetimiz yada mevcuttur.

Görüldüğü gibi bir evde toplanacak tüm eşyalar için malzemelerimiz mevcuttur. Zorlu Nakliyat edindiği tecrübe ile taşınma gerilimini üzerinizden almaktadır. İsteğe göre anahtar teslim taşıma hizmeti sunabilecek alt yapıya sahibiz. Bir telefon yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEKLİF FORMU