Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Zorlu Nakliyat güvencesi ve farkıyla İstanbul’da , tüm ilçeler,de  başta olmak üzere tüm semtlerde Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’nin tüm şehir içi ve şehirler arası  Evden Eve Nakliyat Depolama ve parça eşya taşıma şehirler arası nakliyat ve Taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Nakliyat, Taşımacılık ve Lojistik hizmetimiz öncesi gerekli tüm çalışmalarımızı müşteri yararına gerçekleştirmekteyiz. Sigortalı Nakliyat ve Sigortalı  hizmetimizin yanında taşınma işleminden önce Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti doğrultusunda ilgili arkadaşımızı görevlendirmektedir. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Eşyalarınızın sayısı, kaplayacağı alan ve gereksinim duyulacak Nakliyat Aracı açısından önem arz etmektedir.

İlgili ekspertiz arkadaşımızın ön incelemesinden sonra Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti doğrultusunda plan belirlenir ve sizlere daha sağlıklı

TEK FİYAT verilir. Dilerseniz gerekli sözleşmeler de yapılır.

Bazı Nakliye firmaları gibi her oda eşyalarına el atımında fiyat yükseltemeyiz veya değiştirmeyiz.

Kurumsal, Profesyonel Evden Eve Nakliyat firması

ZORLU NAKLİYAT firmamızın Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti nden yararlanmak için sizleri bekliyoruz. Bizlere iletişim sayfamızdaki bilgi ve telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU