Profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine önem veren tecrübeli bir firmayız.

İstanbul  büromuzda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Nakliyat ve Lojistik alanlarında uzmanlaşan kadromuzla genel olarak

Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Büro Taşımacılığı, İş yeri Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı ve

Sigortalı Nakliyat hizmetlerini vermekteyiz.

Ev Taşımacılığı

Evden eve taşımacılıkta, profesyonel çözümler üretip hizmetinize sunuyoruz. Sıfır hasar odaklı taşıma yapıyoruz. Demonte, monte, korumalı taşıma, asansörlü taşıma, eşya montaj v.b. hizmetlerimizle uzun yıllardan beri yanınızdayız.

Özel Eşya Taşımacılığı

Antika eşya, özel yapım eşya, çelik kasa gibi ağır eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli, profesyonel ve güvenilir ekibimizle, müşterilerimizin dediği gibi, eşyalarınızı yeni yerlerine adeta ışınlıyoruz.

Kamu Kurum Taşımacılığı

Devlet hastaneleri, devlet bankaları ve diğer devlet dairelerinin evrak ve ofis mobilyalarını taşıyan, güvenilirliğini ispat etmiş bir Anadolu firmasıyız.

Taşımacılık Sigorta Hizmetleri

Tüm taşınacak ürün ve eşya, canlı hayvan ve bitkilerin sigortasından tutun, taşıyıcı ekip bireylerinden bu amaçla kullanılacak araçların sigortasına kadar sıfır risk amaçlı hizmet vermekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık

En ekonomik taşınma sistemi parsiyel taşımacılık olmaktadır. Evden ve nakliyat sisteminde çoğu eşya sahibi, yalnızca kendi eşyalarının tek araca yüklenerek istediği noktadan, bir diğer noktaya nakliye prosedürünün yapılmasını tercih etmektedir

Neden Biz ?

Evden Eve Nakliyat firmaları arasında en tecrübeli, kurumsal, geniş araç filosuna sahip, alanında uzman profesyonellerden oluşan nakliyat ekibine sahibiz. Hemen hemen her tür eşya taşımacılığı için Nakliyat araçlarımız mevcuttur. Sigortalı, Garantili hizmet sunuyoruz.

Zamanında ve tek fiyat ile çalışıyoruz. Aileden biri Zorlu Nakliyat.

Neler Yaparız ?

Evden Eve Taşımacılık, Bürodan büroya taşımacılık, işyerinden işyerine taşımacılık, garantili taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, nakliyat eşya depolama işlemlerinin her birini zorlu Nakliyat firması olarak fazlasıyla ve en iyi şekilde yapmaktayız.

 

Zorlu Nakliyat

Zorlu Nakliyat

TEKLİF FORMU