En İyi Nakliye Firmaları
En İyi Nakliye Firmaları
26 Temmuz 2018
Ev Taşımak Her İnsanın En Büyük Sorunlarındandır
Ev Taşımak Her İnsanın En Büyük Sorunlarındandır
4 Eylül 2018
Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

İsteğiniz bize telefonla ya da e-posta ile bize ulaşmanızla Zorlu Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat isteğinize makul planlama koordinasyon ve eşyalarınızın paketlemesi kaç kişi geleceği ve eşyanızın sigorta gibi çalışmaları belirleme edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir…

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Zorlu Nakliyat  expertiz kapsamınıda sizin istemlerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar. (Bu yazılı teklif bunun yanı sıra sözleşme yerine geçer). Taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırıp kayıt altına alınır.

Nakliyat ekspertizi taşınma planlanması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvence ile eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusu ile ilgili uzmandır.

Evden eve nakliyat için vazgeçilmezlerden biride ambalaj hizmetidir. Eşyalarınızın yeni eve taşınması sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme prosedürü oldukça önemlidir. Bu prosedür özenli bir çalışma sonucu tecrübeli elemanlarımız tarafından problemsiz bir biçimde yapılır.

Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerlıl eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli birçok önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma gününde taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Zorlu Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Evinizde bulunan bütün eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilecek taşınmaya hazır hale getirilir.

Tüm paketler numaralandırılarak içindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir. Bütün bu prosedürler profesyonel bir çalışma gerektirir. Birçok nakliyat firmaları ile çalışabilirsiniz. Fakat kurumsal olması, müşteri açısından çok önemlidir.

Aksi taktirde, eşyalarınız taşınırken zarar görebilir ve zamanında taşıma prosedürü yapılmazsa, işleriniz uzun süre aksayabilir ve en önemlisi, taşıma esnasında oluşabilecek kaza gibi riskli durumlar karşısında, expertiz vasıtasıyla eşyalarınız sigortalanmasını istediğiniz taktirde, sigortalı taşıma kapsamında prosedürünüz yapılır.

Olası risk durumlarında firma, gereken sigorta bedelini müşteriye ödemesini yapar.

Bu durum hem maddi hem manevi olarak zarar görmemenizi sağlar. Eşyalarınızın, güvenilir taşınması için kesinlikle sigortalama prosedüründen yararlanmak istiyorum diye belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEKLİF FORMU