Göztepe Evden Eve Nakliyat
Kategori: Hizmet Bölgelerimiz, İstanbul Nakliyat Firmaları, Zorlu Nakliyat | Bugünki Ziyaret: 2.361 Kez

İstanbul Göztepe Evden Eve Nakliyat çalışma alanında faaliyet gösteren ZORLU NAKLİYAT 1980 yılında İstanbul’da kululdu. Zoru Nakliyat faaliyet alanları olarak Nakliyat, Taşımacılık ve Lojistik hizmetleri vermektedir.

Göztepe Evden Eve Nakliyat, istanbul-göztepe, goztepe-evden-eve-nakliyat

 

Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir. İsmini Merdivenköy, Şahkulu dergahının posnişini olan Gözcü Baba’nın türbesinin bulunduğu tepeden aldığı söylenmektedir.

 

Evden Eve Nakliyat
Her hangi bir sebepten dolayı evinizi taşıma gereksinimi doğar. Memursunuz tayininiz çıkar, Öğretmensiniz atamanız çıkar, Geçici görevle farklı bir ile görevlendirmeniz çıkar, İşçisiniz çalışmaya gidersiniz, Öğrencisiniz okumaya gidersiniz gibi bir çok örnek vermek mümkün. Göztepe Evden Eve Nakliyat alanında en yetkin firmayız.

İhtiyaçtan doğan ve zamanla bir sektör halini alan evden eve nakliyat kendi içinde geniş bir sektördür.
Ev taşıma süreci zahmetli ve riskli bir süreçtir. Alanında uzman firma ve kişilerce yapılası önerilir.

 

Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık

Göztepe Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz içerisinde yer alan Kurumsal Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık çalışmamız mevcuttur. İşletme, Firma, Şirketler, bankalar, fabrikalar gibi kurumsal firmaların demirbaşlarının taşınmasında çalışmaktayız.

 

Nakliyat Sözleşmesi
Evinizi taşımadan önce gerekli görüşmelerden sonra muhakkak Nakliyat Sözleşmesi yapınız. Göztepe Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda gerekli bütün istek, önlem ve önerilerinizi ekspertiz arkadaşımızla görüşüp sözleşmeye ekleyiniz. Her iki tarafın da yararına olan ve sonradan çıkacak sorunları önlemeye yönelik önerdiğimiz ve kendimizin de uyguladığımız bir yöntemdir.

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat firmaları arasında sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın taşınma doğabilecek her hangi bir zarara karşı gerekli tedbirleri alacağımızı taahhüd etmekteyiz. Taşınma aşamasında darbelenme, çizilme, kırılma gibi bir çok riske karşı eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Gerek duyulması halinde eşyalarınızı özel olarak da paketliyoruz.  Tüm tedbirlerimize rağmen doğabilecek tüm zararları Sigortalı Nakliyat hizmetimiz kapsamında tarafımızca karşılamaktayız.

 

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Yüksek katlı binalarda ve nakliyat araçlarının girişi zor olan yapılarda sık kullanılan bir yöntemdir. Hem zamanlama hem de maddi anlamda tasarruf sağlamaktadır.  Teknoloji her geçen gün arttığı günümüzde malum insan gücünün yerini makinalı araçlar almaktadır. Personel sayısını azalttığı için maliyetleri düşürmektedir. 8-9 saat sürecek taşıma süresini de 2 saat gibi kısa bir süreye indirdiği için Taşınma süresini de kısaltmaktadır. Göztepe Evden Eve Nakliyat firması olarak asansörlü nakliyat gerektiren taşımalarda hizmetinizdeyiz.

 

Göztepe Belediyesi

Göztepe Vikipedia

Göztepe Kaymakamlığı


Google Etiketler:, , , , , , , ,