Evden Eve Taşımacılık
Kategori: Hizmetlerimiz | Bugünki Ziyaret: 1.716 Kez

Evden Eve Taşımacılık sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Özellikle de İstanbul’da her önüne gelen nakliyat ve taşımacılık sektörüne girmektedir. Alanında yetkin, uzunca yıllar deneyimi bulunan Zorlu Nakliyat firmamız bu basit firmalar arasından kolayca fark edilebilir Kurumsal bir kimliğe sahiptir. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilen firmamız, K1 ve K3 yetki belgelerine sahiptir.

Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat, Nakliyat Firmaları, Profesyonel Nakliyat Firmaları, Nakliyat Firmaları, İstanbul Nakliyat Firmaları

Evden Eve Taşımacılık Aşamaları

Evinizi taşımadan önce Zorlu Nakliyat firmamıza danışıp, teklif almanızda yarar var. Zorlu Nakliyat Sigortalı Evden Eve Taşımacılık hizmeti vermektedir.

Evinizi taşımadan önce size göndereceğimiz Ücretsiz Ekspertiz arkadaşımız Ev eşyalarınızın hacmini belirler. Bu doğrultuda Nakliyat aracı belirlenir, ihtiyaç duyulması halinde 2.3. Evden Eve Taşımacılık aracımızı da tahsis edebiliriz.

 

Eşyaların Paketlenmesi

Eşyalarınız dilerseniz bizim tarafımızdan dilerseniz de sizin tarafınızdan paketlenmiş olması gerekmektedir.

Eşyalarınızın paketlenmesini Evden Eve Taşımacılık ekibimize bırakır iseniz daha sağlıklı bir süreç olur. Eşyalarınız çizilme, darbe alma ve kırılma gibi risklere karşın korunaklı ambalajlarla paketlenir, koruyucu tedbirler uygulanır.

 

Eşyaların Taşınması ve Nakledilmesi

Evden Eve Taşımacılık eşyaları dilediğiniz şekilde ve önceden belirlediğiniz güzergahta taşınır. Taşınacak yer yüksek yapı ve katlarda ise eğer Asansörlü Evden Eve Taşımacılık aracımızla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Eşyaların Yerleştirilmesi

Nakliyat aşaması bittikten sonra Evden Eve Taşımacılık eşyalarını evinizin dilediğiniz odası veya bölümüne yerleştiriyoruz.

 

Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat sürecinin bitirilmesi

Zorlu Nakliyat ekibimizce yapılan işlemler sonucu tüm aşamalar sıkıntısız bir şekilde yapılmıştır. Eşyalar kontol edilir her hangi bir zaiyat, kırılma ve zarar görme söz konusu ise eğer Nakliyat sigortalı kapsamında tüm zararlarınız karşılanır. Zorlu Nakliyat güvencesi ve farkıyla tüm eşyalarınız tarafımızca garanti altındadır.

Mutlu ve Sürekli müşterilerimiz arasında siz değerli müşterilerimizi de görmekten mutluluk duarız.

 


Google Etiketler:, , , , , , , , ,